Přidat kemp
Snb & freeski swag Zabil.cz camp

Snb & freeski swag Zabil.cz camp 2014

Datum: 23.2. - 28.2.2014
Místo: Skiareál Karolinka
http://www.skikarolinka.cz/
Ubytování: Penzion Sklář
http://www.penzionsklar.cz/
Cena: 4999 Kč - Celý kemp
Zaměření: freeski, snowboard
Organizátor: Zabil.cz

Popis kempu

Je tu další kemp, který pro vás tentokrát připravuje známá parta Zabil.cz. Na své si příjdou jak vyznavači snowboardů, tak i freeski. A to nejen pokročilí, ale i začínající jezdci.

Ať už se neumíš na snowboard nebo lyže ani postavit nebo bys chtěl naučit těžší triky a máš rád team jezdce a mentalitu Zabil.cz, tak přesně pro tebe je tento SWAG camp!!!


Hlavní info:

To co všichni nechávají až na konec, my se nebojíme sdělit rovnou! Takže cena campu je nádherných 4.999 korun českých nebo 190 euro.

V ceně je zahrnuto 5× ježdění v denně upraveném parku Karolinka, 5× nocleh se snídaní, každodenní coaching od profi Zabil.cz jezdců, photoshooting, video z campu, energy drink na každý den, masáže, věcné ceny atd. atd.

Hajinkat budeme v penzionu Sklář. Na snídani švédské stoly a pak je to na vás. Buď se dá koupit něco v restauraci, objednat pizza atd. nebo si můžete něco uklohnit v kuchyňce na vašich pokojích.

Příjezdy na camp jsou plánovány na neděli 23.2. od 17:00 a konec kempu je v pátek 28.2. po ježdění 16:00. Možnost spolujízdy si domlouvejte individuálně u nás na facebookové události.

Heat/d coach: Honza Kaňůrek (snb), Lukin Mikula (freeski), Martin Kaňůrek (snb), Jirka Volák (freeski)

Heat/d guest: Jim Dohnal parkourová star se bude s námi učit na lyžích, Dan Hanka se tu bude opět prohánět jako pán, Ondra Beneš tu bude na freeski doplňkové poradenství a BMX rider Michael Beran se tu možná prožene na snowscooteru!!!


Partneři akce:

Ceny dodá a obleče nás firma Meatfly, Snowboards.cz, doplní je Zabil.cz, energii do nás bude pumpovat Red Bull a firma Gang Snowboards nám poskytne desky na testování plus další dárky. DĚKUJEME ZA PODPORUUU!

Hlavní mediální partner pro tento rok: Freeride.cz


Jak se na camp zaregistrovat:

Zaslat zálohu 2.000,– Kč na účet: 2202511377/6210. Do poznámek uveďte vaše jméno, příjmení. Přihlašte se na e-mailu zabil@zabil.cz! Zde zašlete krátké info o sobě (jméno, příjmení, bydliště, věk, snb nebo ski a potvrďte, že jste částku odeslali. Jen tak si zajistíte místo na campu, bohužel potvrzení na facebooku nestačí.

Pokud se u vás naskytne nějaký vážný důvod proč camp nakonec nenavštívíte, nemusíte se bát, záloha vám bude vrácena.

Kapacita campu je omezena na 20 účastníků a zálohu je třeba uhradit nejpozději do 10. února!!!

Děkujeme za pozornost a nezapomínej sledovat novinky v diskuzi na facebookové události.


Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku