Přidat kemp
Takovej jeden kemp

Takovej jeden kemp 2014

Datum: 1.2. - 8.2.2014
Místo: Paseky nad Jizerou
http://www.skipaseky.cz/cs/informace-o…
Ubytování: Pension Sokol
http://www.penzion-sokol-paseky-nad…
Cena: 6699 Kč - Celý kemp
Zaměření: snowboard
Organizátor: Takovej kemp

Popis kempu

Chtěli byste v zimě vyrazit na prkno, ale nemůžete sehnat nikoho, kdo by jel s vámi a k tomu rád dováděl ve snouparku? Je tu ideální řešení právě v podobě našeho kempu!

Pokud dorazíte, tak si po týdnu s námi odvezete nejen pěkné vzpomínky na partu lidí, kteří holdují stejnému koníčku, ale také nové zkušenosti, dovednosti, dárky od sponzorů a na to vše budete moci ještě živěji vzpomínat díky hromadě fotek a záběrů z této akce.

Kapacita kempu je 12 míst a cena zahrnuje ubytování s polopenzí na sedm dní a sedm nocí, šestidenní permanentku, přednášky odborníků na témata spjatá se snowboardingem jako například: zažehlování, první pomoc a opět i lavinové téma s možností vyzkoušet si právě lavinovou výbavu od Pieps. Samozřejmostí je každodenní péče koučů o 4 až 6 členné skupinky. Na kempu nebude chybět ani focení, natáčení a důležitý videokoučing, kdy si večer co večer promítneme naše dovádění v parku a na jeho základě zkusíme naše ježdění ještě více zdokonalovat. Motivaci podpoříme nejen mezi sebou navzájem, ale i promítáním videí těch nejzkušenějších jezdců světa. K dispozici budou také prkna Nitro a vázání Raiden, která si zájemci mohou během týdne otestovat a pro zpříjemnění volných chvil se budou „testovat“ i malí snouborďáci Chuckbuddies. Každý den odměníme nejvydařenější trik (besttrik) a na závěr nebude chybět ani možnost okusit závodní atmosféru v zápolení o věcné ceny od sponzorů v hodnotě 20.000 Kč!


Datum a místo konání

1. 2. – 8. 2. 2014
686 snowpark Paseky nad Jizerou (Krkonoše)


Cena

6.699,–


Koučing

Honza Smékal
Honza Řezníček
Eliška Šírová


Ubytování a strava

Pension Sokol (cca 5 min od areálu), polopenze (možnost vegetariánské stravy)


V ceně zahrnuto

Ubytování s polopenzí na 7 dní, permanentka na 6 dní, koučing, videokoučing, test centrum Nitro, Raiden a Chuckbuddies, přednášky, hodnotný dárkový balíček a věcné ceny od sponzorů nejen do závodu (pouze pro kempery), fotograf, kameraman, CD s fotografiemi a videem z kempu, samolepky, odznáčky,…


Sponzoři

Protest, Pieps, Nitro, Raiden, Chuckbuddies, Hra na hory, Freeride.cz, Studentskaleta.cz


Podmínky účasti

-Pro účast na tomto kempu je povinná helma a doporučené jsou i jiné  chrániče jako např. chrániče zad, kostrče, kolen a zápěstí…
-Zaplacení zálohy ve výši 3.000 Kč (bližší info na níže uvedeném emailu)
-Kemp je věkově neomezen, předpokladem je však již zvládnutá jízda na  snoubordu
-Účast na kempu je na vlastní nebezpečí


Doprava

Vlastní. Účastníky je možné vyzvednout v Rokytnici nad Jizerou na zastávce „Rokytnice u Kroupů“.


Více info a přihlášky na

Takovej jeden kemp (facebook)
snbkempy@seznam.cz
+420 777 289 432

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku