Přidat kemp
Takovej jeden kemp

Takovej jeden kemp 2013

Datum: 26.1. - 2.2.2013
Místo: Paseky nad Jizerou
http://www.skipaseky.cz/cs/informace-o…
Ubytování: Pension Sokol
http://www.penzion-sokol-paseky-nad…
Cena: 6699 Kč - Celý kemp
Zaměření: snowboard
Organizátor: Takovej kemp

Popis kempu

Chtěli byste v zimě vyrazit na prkno, ale nemůžete sehnat nikoho, kdo by jel s vámi a k tomu rád dováděl ve snouparku? Je tu ideální řešení právě v podobě našeho kempu!

Pokud dorazíte, tak si po týdnu s námi odvezete nejen pěkné vzpomínky na partu lidí, kteří holdují stejnému koníčku, ale také nové zkušenosti, dovednosti, dárky od sponzorů a na to vše budete moci ještě živěji vzpomínat díky hromadě fotek a záběrů z této akce.

Tento snouboardový kemp je již šestým, jež si pro vás připravila Eliška Šírová, což zaručuje jeho velice vysokou úroveň;). A kdy a kam se vypravit? Udělejte si čas v týdnu od 26. ledna do 2. února 2013 a těšte se na výlet do Kérkonoš, konkrétně do Pasek nad Jizerou, kde bude připraven nejen parádní snoupark 686, ale i pěkně dlouhé sjezdovky a v této době téměř žádné fronty! 

Kapacita kempu je 15 míst a cena zahrnuje ubytování s polopenzí na sedm dní a sedm nocí, šestidenní permanentku, přednášky odborníků na témata spjatá se snowboardingem jako například: zažehlování, první pomoc a letos nově lavinové téma s možností vyzkoušet si právě lavinovou výbavu od PIEPS. Samozřejmostí je každodenní péče koučů o 6 až 7 členné skupinky. Na kempu nebude chybět ani focení, natáčení a důležitý videokoučing, kdy si večer co večer promítneme naše dovádění v parku a na jeho základě zkusíme naše ježdění ještě více zdokonalovat. Motivaci podpoříme nejen mezi sebou navzájem, ale i promítáním videí těch nejzkušenějších jezdců světa. K dispozici budou také prkna NITRO a vázání RAIDEN, která si zájemci mohou během týdne otestovat a pro zpříjemnění volných chvil se budou „testovat“ i malí snouborďáci CHUCKBUDDIES:) Každý den odměníme nejvydařenější trik (besttrik) a na závěr nebude chybět ani možnost okusit závodní atmosféru v zápolení o věcné ceny od sponzorů v hodnotě 20.000 Kč!


Datum a místo konání

26. 1. – 2. 2. 2013
686 snowpark Paseky nad Jizerou (Krkonoše)


Cena

6.699,–


Ubytování a strava

Pension Sokol (cca 5 min od areálu), polopenze (možnost vegetariánské stravy)


Koučové

Petr Bulušek
Honza Smékal
Eliška Šírová


V ceně jezahrnuto

Ubytování s polopenzí na 7 dní, permanentka na 6 dní, koučing, videokoučing, testcentrum Nitro, Raiden a Chuckbuddies, přednášky, hodnotný dárkový balíček a věcné ceny od sponzorů nejen do závodu (pouze pro kempery), fotograf, kameraman, CD s fotografiemi a videem z kempu, samolepky, odznáčky, …


Podmínky účasti

-Pro účast na tomto kempu je povinná helma a doporučené jsou i jiné  chrániče jako např. chrániče zad, kostrče, kolen a zápěstí…
-Zaplacení zálohy ve výši 3.000 Kč do 3. 1. 2013.
-Kemp je věkově neomezen, předpokladem je však již zvládnutá jízda na  snoubordu.
-Účast na kempu je na vlastní nebezpečí.


Sponzoři

Protest, Nitro, Raiden, ChuckBuddies, Pieps, freeride.cz, studentskaleta.cz, …


Více info a přihlášky na

snbkempy@seznam.cz

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku