Přidat kemp
Snow Trip

Snow Trip 2016

Datum: 6.2. - 13.2.2016
Místo: Paprsek Jeseníky
Ubytování: Horská chata silvie
Cena: 7500 Kč - Celý kemp
Zaměření: snowboard
Organizátor: Surf-Trip.cz

Popis kempu

S blížící se zimou k nám do redakce přichází víc a víc propagačních materiálů na snowboardové kempy. Jedním z nich je i kemp, který se již počtvrté koná na Paprsku v Jeseníkách.

Nejen česká a nejen surfová cestovní kancelář Surf-Trip pořádá už po čtvrté zimní pobyt v srdci zasněžených Je­seníků, ve středisku Paprsek. Sedmidenní kurz je určen úplným začátečníkům i pokročilým a nabízí ubytování na svahu, vyladěný snowpark, prázdnou sjezdovku, legendární večerní sjezdy do chaty a profi instruktory. Jeho největším lákadlem je krásná horská chata, snowpark na míru jednotlivým jezdcům a pohodová, klidná atmosféra.

Účastníci zimního pobytu na Paprsku jsou ubytování v chatě Silvi­e u spodní́ stanice sedačkové́ lanovky. Chata nabízí́ příjemné apartmány s koupelnou a kompletně̌ vybavenou kuchyní, tv + wi-fi. Doprava na místo je individuální, pro zájemce o dopravu z Olomouce nebo z Prahy nabízíme možnost cesty mikrobusem. Pro ty, kdo v této době nemají jarní prázdniny, je určen zkrácený pobyt od středy do soboty.

Snídaně s čerstvým pečivem budou zajištěny přímo v prostorách chaty Silvie, večeře pak v podobě dvou chodového menu po skončení ježdění na chatě Paprsek u hor­ní stanici lanovky. Po večeři následuje legendární sjezd k chatě Silvi­e po osvětlené sjezdovce. V průběhu týdne nám místní vlekaři něko­likrát zajedou na nákup potravin.

Cílem organizátorů nejsou jen pokroky za každou cenu, ale také individuální přístup ke všem účastníkům a klidný pobyt na horách. I tak bude na programu videocoaching, který pomůže odhalit případné chyby a nedostatky. Vzhledem k ubytování přímo na svahu je pobyt ideální i pro rodiny s dětmi. 

Těšíme se na vás, Snow-Trip.cz crew.

www.snow-trip.cz

crew@surf-trip.cz

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku