Přidat kemp
Snowboard Zezula Freestyle Camp Dolní Morava

Snowboard Zezula Freestyle Camp Dolní Morava 2013

Datum: 21.2. - 24.2.2013
Místo: Dolní Morava
http://www.arealvetrnyvrch.cz/
Ubytování: Horská chata
Cena: 3100 Kč - Celý kemp
Zaměření: snowboard
Organizátor: Snowboard Zezula

Popis kempu

Tři dny plné snowboardingu v jednom z nejlepších snowparků, pod dohledem našeho teamu koučů, profesionálního kameramana a fotografa. Test centrum nových snowboardů Flow a Gravity.

Nejde vám 360? Máte pořád problém ustát tu 720 mute grab? Chcete se naučit jibbovat? Neumíte olie? Naši koučové vám pomůžou. Shapers budou denně upravovat snowpark tak, aby svůj progress zažil jezdec každé úrovně.


Snowpark

Letos jsme pro náš kemp vybrali legendární Flowpark Dolní Morava. Celý areál Dolní a Horní Moravy prochází velkými rekostrukcemi a modernizací, proto je nejvyšší čas se s kempy vydat právě sem. Ve Flow parku DM si na své přijdou jak úplní začátečníci, tak pokročilí rideři.


Koučové

Kemp si pod své vedení opět vzal trenér České snowboardové reprezentace a především zkušený jezdec Jožin Toufar. Nebudou chybět ani průkopníci českého snowboardingu Mojmír Langer a Renda Dobeš, kteří učili jezdit nejednoho profíka. Těšit se můžete také na stálice naší snb scény Filipa Gutwirtha, Vencu Kutila nebo Tamaru Podmolíkovou.


Cena

Cena kempu je 3100Kč. V této ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí, permice na tři dny, natáčení a focení, test centrum, workshopy, dárečky od našich sponzorů a samozřejmě i koučing. V ceně není zahrnuta doprava a pojištění.


Ubytování

Ubytování bude na chatě, kterou budeme mít na kemp celou k dispozici, takže bude dostatek prostoru pro veškeré aktivity a koučing. Chata se nachází nedaleko snowparku.


Doprava

Účastníci se dopraví na kemp po vlastní ose. Přesný čas a místo srazu bude účastníkům upřesněn e-mailem.


Další info

Kapacita kempu je 30 lidí. Minimální počet lidí pro uskutečnení kempu je 15.
Děti mladší 10 let se kempu můžou zůčastnit pouze s dohledem zodpovědné osoby.

Kempy jsou určeny k naučení a zdokonalování dovedností freestyle snowboadingu, tzn. ve snowparku. Je tedy určen výhradně pro jezdce, kteří zvládají základní jízdu na sjezdovce!

Veškeré dotazy směřujte na kempy@snowboard-zezula.cz.


Hlavní náplní kempu je coaching a videocoaching!

Kempeři jsou rozděleni do skupin po maximálně šesti podle stupně pokročilosti a se svým koučem jezdí minimálně dvě hodiny dopoledne a dvě hodiny odpoledne. Každá skupina funguje individuálně podle výkonosti a bude jen na vás, kde se budete chtít zlepšit.

Teamoví jezdci pomáhají účastníkům nacházet a vylepšovat svůj potenciál, opravovat zažité chyby a hlavně dostat tu správnou motivaci k učení nových triků.

Prodloužený víkend dokáže dát jezdcům mnohem víc, než celé týdny ježdění. I po několika odježděných letech zbývá obrovský prostor ke zlepšení. Pro ty, kteří chtějí znatelně posunout svoje ježdění je toto zkrátka ideální příležitost.

Večer se všichni sejdeme u natočených záběrů z uplynulého dne. U zpomalených záběrů pochopíte, proč vám zrovna dnes nešla ta bs 360, rozeberou se případné chybičky ve stylu atd..

Vedlejšími aktivitami bude večerní promítání fotek a videí z akcí, povídání o světových závodech, servis snowboardů, grilování a další zábavné akce. (Všechny doprovodné aktivity jsou zahrnuty v ceně kempu)

Poslední den kempu proběhne závod jen pro kempery o věcné ceny.

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku