Přidat kemp
Nitro - Horsefeathers Camp Rejdice

Nitro - Horsefeathers Camp Rejdice 2014

Datum: 22.2. - 1.3.2014
Místo: Rejdice
http://www.rejdice.cz/
Ubytování: Chata Morávka
http://www.rejdice.cz/ubytovani
Cena: 6500 Kč - Celý kemp
500Kč sleva pro účastníky nějakého z našich předchozích kempů
Zaměření: snowboard
Organizátor: Nitro - Horsefeathers

Popis kempu

Přijeď s námi oslavit už devátý ročník našeho kempu, který jako každý rok pořádáme v rejdickém snowparku.

Zima už dávno na dveře zaklepala. Vršky hor jsou zasněžené a na dveře tentokrát klepou další a další snowboardové kempy, které k české zimě neodmysliteně patří. Tím dnešním je již devátý ročník kempu, který vede legenda českého snowboardingu Honza Zajíc. O Nitro – Horsefeathers Campu v Rejdicích si můžete přečíst právě teď.


Čeho se můžeš u nás na kempu zúčastnit:
Každodenní ježdění pod dohledem skutečných odborníků v oblasti výuky freestyle snowboardingu, kteří čerpají z vlastních zkušeností a nepoužívají pouze načtené fráze z výukové brožury. Darek Bergmann, Martin Matoušek, Pavel Vyroubal, Maťa Molnárová, Jirka Chlum, Honza Zajíc a další z řad snowboardových profíků jako Ondra Bauer a Venca Kutil se postarají o nastartování tvé motivace.

Náš park:

V našem, téměř kilometr dlouhém, osvětleném parku najdeš všechny možné variace skoků i zábradlí. Jako novinku pro letošní zimu tu máme několik zábradlí, bez kterých to zkrátka nejde. Novinky sleduj v sekci Parks Info na Freeride.cz. Všechny skoky budou v letošní zimě stavěny do tvaru step-up, což z nich udělá příjemnější a tak i přístupnější překážky. Upozorňuji, že jako jediný snowpark v České republice, máme 6 skoků všech velikostí v jedné lajně. Jedna jízda trvá cca 10 minut a lanovka jezdí od 9:00 do 16:30 = 250 skoků denně :). Dále tu máme nafukovací bag, který je jednou z nejlepších pomůcek při učení rotací přes hlavu, které můžeš hned další jízdu aplikovat na sněhu.

Bonus?

Po celou dobu kempu můžeš zdarma testovat prkna a vázání od značky Nitro! Na závěr celého Nitro – Horsefeathers kempu bude uspořádán malý závod, v kterém si budete moct vyzkoušet závodní trému nebo jistotu v nově naučených tricích. Celý závod se pojede o věcné ceny v hodnotě 20.000 Kč, které nám věnují naši drazí sponzoři Nitro a Horsefeathers. Pro vítěze nový NITRO SNB !!!

Super Bonus!!!

Jelikož nám český Nitro team neskutečně rychle stárne, rozhodli jsme se stejně jako vloni, že jeden z vás dostane možnost spolupráce s Nitro Snowboards. Záleží jen na tvých dovednostech!

Ubytko a strava?

Bydlení je jako vždy v chatě Morávka, která je nedílnou součástí sjezdovky a snowparku. K lanovce to máme asi 15 metrů. Snídaně a večeře se podává v chatě Panorama, do které máme přístup jen v přezůvkách.

Kdy a kde?

Letošní campy začínají vždy v sobotu 22. února a 1. března 2014 odpoledním příjezdem do Sportovního areálu Rejdice v Jizerských horách. První večeře a uvítání je naplánováno na 19:00 v chatě Panorama ihned po večeři. Odjezd pak v dopoledních hodinách 1. března 2014 a 8. března 2014. V případě vašeho zájmu si můžete nechat věci ve společenské místnosti na Morávce a dát si ještě jeden den ježdění.

Tolik?

Za cenu 6500 Kč dostaneš ubytko na celou dobu kempu, k tomu ski pas vč. večerního ježdění, snídani a večeři (obědy se řeší individuálně po příjezdu s organizátorem). Dále koučing od skutečných mistrů snowboardingu, videokoučing, přednášky všeho druhu jako např. lavinová problematika od člena Horské služby, voskování a závodní příprava. Věcné ceny a dárky pro každého účastníka závodu jsou samozřejmostí. Všichni zájemci, kteří se už v minulosti kempu zúčastnili, mají nárok na slevu 500 Kč (slevy se již dále nesčítají).

Přihlášky a dotazy:

Účastníci mladší osmnácti let musí předložit podepsaný formulář, který je k vyžádání na emailu zaja.snb@seznam.cz. Pro rodiče nezletilých máme uklidňující informaci o dobré kontrole našich kemperů, nad kterými máme díky lanové dráze, která vede přímo nad parkem, takřka neustálou kontrolu. V případě tvého zájmu o účast na kempu stačí jen poslat na tento mail: zaja.snb@seznam.cz turnus který jsi si zvolil, svoje jméno, adresu, rodné číslo, telefonní číslo a zálohu 1000 Kč na účet 753524028/5500. Jako variabilní symbol použij své rodné číslo a v krátké době po odeslání dostaneš potvrzovací SMS nebo mail o tvé úspěšné rezervaci.

S pozdravem Zája

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku