Přidat kemp
Wake camp Těrlicko

Wake camp Těrlicko 2013

Datum: 29.8. - 2.9.2013
Místo: Ski & Wake park Těrlicko
http://www.skiwakepark.cz/
Ubytování: Chatky
https://www.google.cz/maps/place/49%C2…
Cena: 4000 Kč - Celý kemp
10% sleva pokud už jsi byl na nějakém FSZOO kempu
Zaměření: wakeboard
Organizátor: FreestyleZOO

Popis kempu

Chceš se naučit na waku a poznat skvělou zoo partu, která si tento sport opravdu užívá. Vyzkoušíš si wakeboard, wakeskate, freebord, indoboar a další parády. Tím vším tě provedou zkušení kaučové.

O kempu

Na kempu se dozvíte jak pořídit vybavení na wakeboard, na co si dát pozor a vyzkoušíte si různé typy wakeboardů a wakeskatů. Hlavně se ale naučíte jezdit! Pomáhat vám s tím budou zkušení rideři. Nicméně zjistíte, že máte na těle svaly o kterých jste dosud nevěděli. Kromě waku budete mít k dispozici trampolínu o průměru 4,3 metru, na které si můžete vyzkoušet všemožné rotace. Dále si vyzkoušíte indoboard a freebord. Zkrátka to bude pořádně nabitý kemp plný zábavy, legrace, poznání nových přátel a divokých večerů. Jezdit se bude každý den, tedy 5 dnů ježdění s tím, že třetí den (v sobotu) se v místě konají závody. Pro účastníky kempu to znamená menší omezení provozu během závodů, nicméně vám budou hodiny nahrazeny mimo provozní dobu. Navíc se může každý kemper zúčastnit. Ale každopádně to bude velmi inspirativní podívaná!

Cena kempu zahrnuje

 • ubytování v chatkách po 2 (cca 100m od vleku)
 • snídaně
 • permanentku na wakeboardový vlek po dobu pobytu
 • zapůjčení wakeboardového vybavení (vesta, helma, wakeboard) + kaučing
 • zapůjčení wakeskatu + kaučing
 • zapůjčení freebordu + kaučing
 • užívání indoboradu
 • užívání trampolíny o průměru 4,3m
 • fotky a video z kempu

Cena kempu nezahrnuje
 • pojištění
 • dopravu

Účel kempu

Pro začátečníky – základní jízda na wakeboardu na vleku, jednoduché zatáčky.
Pro pokročilé – zdokonalení jízdy na vleku, poznání nových triků na wakeboardu za dohledu profesionálních trenérů, možnost vyzkoušet si wakeskate.

Sportovní vyžití

Kemp proběhne ve Těrlické přehradě na wakeboardovém vleku. Na vodě je celkem 5 překážky (funbox, 2× jump a 2×). V areálu bude pro členy kempu zdarma k dispozici trampolína o průměru 4,3m, indoboardy a freebordy na vyzkoušení. Navíc se v areále nachází skate u-rampa. Takže jestli máte skate nebo kolečkové brusle určitě si je přibalte.

Výbava

 • Klasické vybavení k vodě (+ doporučujeme krátký neopren), kdo má ať si vezme i výbavu na wake: helmu, rukavice, vestu (pokud nemáte vlastní bude vám zapujčena od nás – V CENĚ KEMPU!)
 • Dále věci na sport – boty na antuku, pingpongová pálka, tenisová raketa apod.

Program


Čtvrtek 29.8.
V 16:00 sraz u vleku u přehrady. Nejprve se ubytujeme, dále proběhne seznámení s wakeboardem a následná instruktáž jízdy na vleku, poté se přesuneme s prknama do vody a začneme trénovat rozjezdy.
Večer se přesuneme do kempu, kde se představíme s ostatními kempery a proběhne grilovačka na místním grilu (jídlo si vemte svoje), welcome drink.
 
Pátek 30.8.
Ráno proběhne snídaně mezi 8 až 9, následně se přesunem k vleku kde proběhne ranní rozcvička, trénink stability na indoboardu a jízda na wakeboardech.
Začátečníci se budou učit zatáčet a projíždět první zatáčkou a pokročilejší budou dále progresovat.
Večer proběhne opět grilovačka a videokoučing, jentak dring.
 
Sobota 31.8.
Ráno snídaně, přesun k vleku a rozcvička.
Jezdit se bude od 9 do 11hod., poté začínají závody a jezdit se může pouze v rámci závodů. Během závodů bude s největší pravděpodobností cca hodinová přestávka kde bude další možnost ježdění. Oficiální zakončení závodů je v 18:00. Od 18:00 – 20:00 je vlek opět pouze pro nás.
Večer proběhne opět grilling + videokoučing, jentak drink.
 
Neděle 1.9.
Ráno snídaně, přesun k vleku a rozcvička.
Dopoledne si zaskáčeme na trampolíně a poté zužitkujeme naše zkušenosti na skocích.
Večer vyhlášení cen z kempu zhodnocení kempu a závěrečná párty, good bye drink.
 
Pondělí 2.9.
Dopoledne snídaně, rozcvička a přesun k vleku.
Zdokonalení jízdy a triků, odpoledne volný program a odjezd domů.

Ubytování

Ubytovaní budeme v dřevěných chatkách ihned u vleku. Chatky jsou po dvou, u chatek budeme také po večerech grilovat a plnit večerní program. Pokud byste preferovali stan, není problém si přivézt vlastní stan a spát v něm, cena však zůstává stejná. V chatce na vás bude čekat povlečená postel, takže už není nutné sebou tahat žádný spacák apod.
 

Strava

Snídaně je započítaná v ceně pobytu, budeme na ni chodit do jídelny přímo u kempu, kde na nás bude čekat každý den od 8 do 9 hodin. Čas oběda budeme trávit u vleku. 100m od vlaku je restaurace, nicméně je na každém jak čas oběda stráví. Většinou však chodíme společně do restaurace. Večer si rozděláme gril buď přímo u vleku, nebo v kempu u chatek. V případě velice nepříznivého počasí se přesuneme do restaurace.

Kaučové

Marek „holub“ Holubčák (wkaeboard,wa­keski)
Jan „lev“ Krejbich (wakeboard)
Honza „pavouk“ Soused (kite,slackline)

Info a dotazy:

Honza „Pavouk“ Soused +420 608 072 647

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku