Přidat kemp
Local Camp Vítkovice I

Local Camp Vítkovice I 2016

Datum: 28.1. - 31.1.2016
Místo: Vítkovice v Krkonoších
http://www.skialdrov.cz/cs/lyzarsky…
Ubytování: Penzion
https://www.facebook.com/Freestyle-snb…
Cena: 4990 Kč - Celý kemp
- 500Kč při registraci a zaplacení zálohy do 24.12.2015
Zaměření: snowboard
Organizátor: Freestylearea.eu

Popis kempu

Zimní výukové kempy Local Camps pod hlavičkou Freestyle Area Academy vstupují do své 6. sezóny a všichni, kteří se chtějí něco naučit a poznat novou partu jsou vítáni!

Pro koho jsou kempy určené?

Local Camps jsou vhodné pro všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadní úrovně zkušeností. Výuka je samozřejmě individuálně přizpůsobena rozdílným zkušenostem účastníků. Kromě coachů zaměřených na freestyle snowboarding či freeski je po celou dobu kempu přítomen také instruktor pro výuku klasické metodiky, takže bude postaráno i o úplné začátečníky.

Kde kempy proběhnou?

Kempy pod hlavičkou Freestyle Area Academy jsou pořádány na domácí půdě ve Vítkovicích v Krkonoších, kde je snowpark rozdělen podle obtížnosti na easy/middle/profi sekci a celkem zde najdete více jak 30 překážek a 9 skoků s velikosti tablů 2–15m. Denní strojní a ruční údržba snowparku či poladění překážek a skoků v rámci aktuální potřeby kempu je samozřejmostí. Ubytování a stravování v rámci polopenze bude probíhat v penzionu Freestyle Snb House, který je od snowparku vzdálen 150m. Součástí penzionu je také příjemný bar, kde bude probíhat večerní videocoaching a workshopy. Jeden den kempu proběhne také přímo ve snowparku přenáramná odpolední grilovačka pro všechny kempery.

Kdo bude coachovat?

Dobrý jezdec neznamená nutně dobrý coach a tak sázíme na osvědčenou kvalitu. Coachové letošních kempů v sobě kombinují nejen jezdecké zkušenosti, ale také schopnosti dané zkušenosti srozumitelnou a bezpečnou formou předávat ostatním.

Osvětu snowboardingu bude šířit Martin Kaňůrek, Martin Scream Bidlo, Kuba Klíma a Klárka Janíková. Freeskiing budou kázat mistři Robin Holub a Richie Jurečka.

Coaching probíhá v pohodové atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně 7 kemperů, tak aby měl každý účastník dostatečnou pozornost svého učitele, a také prostor pro jízdy a případné dotazy. Na závěr dne pak každý z coachů natáčí své svěřence a záběry se pak večer promítají v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem.
Čtvrtek odpo příjezd – neděle odpo odjezd, možnost o prodloužení o další 2 dny

Ostatní info?

Součástí Local Camps je tradičně doprovodný program obsahující přednášku (první pomoc) workshop (mazání snowboarů/lyží, stavba snowparků) a samozřejmě soutěže, do kterých máme připraveno spousty cen od partnerů Local Camps 2016 (nejvyšší ollie, největší progresor, besttrick contest). Každý z účastníků kempu obdrží uvítací tašku obsahující hodnotné dary od partnerů kempu. Připravené bude také, a to pro všechny zájemce, snowboardové a freeski testcentrum obsahující snowboardy+vázání a lyže+vázání, v případě potřeby lze domluvit zapůjčení vybavení po celou dobu kempu.

Na Local Camps 2016 bude jako vždy přítomen profesionální fotograf a kameraman, takže o kvalitní materiál nebude nouze. Zde opět sázíme na ověřenou kvalitu, fotit bude Lukáš Oujeský a kameru ovládne parta z Make it Real production. V rámci kempu také proběhne oblíbený večerní fotoshooting na vybrané překážce a kempeři si tak z dílny mistra fotografa odvezou domů netradiční večerní akční fotku.

Pro lokální zájemce je pak připraven program Local Camper, kdy si můžete kemp libovolně poskládat z položek, které potřebujete a vynechat třeba ubytko či permanentku. Nově lze kemp v případě zájmu pokračovat v progresu prodloužit o další dva dny. Na kempy je také možné zařídit za rozumný poplatek dopravu dodávkou z Prahy.

Freestyle Academy pořádá veškeré snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., součástí kempů je tedy úrazové připojištění a pojištění proti stornu. To jednoduše znamená, že pokud z důvodu nemoci nebudeš moct na kemp přijet, bude ti 80% zálohy vráceno pojišťovnou.
Při objednání kempu a zaplacení zálohy do 24.12. je sleva 500Kč, stejná sleva je pak pro držitele karet ISIC a také pro kempery, kteří se v minulosti některého z našich kempů již účastnili. Kemp je možné také věnovat jako dárkový voucher třeba k vánocům.

Detailní informace k jednotlivým zastávkám Local Camps 2016 a registraci najdete na stránkách www.freestylearea.eu.
Sleduj Local Camps 2016 na Facebooku:
www.facebook.com/e­vents/543396012­479545/

Na závěr děkujeme partnerům Local Camps 2016:

K2 skis, K2 snowboarding, Snowbitch.cz, Dakine, G-Shock, Dragon, 686 a mediálním bratrům z Freeride.cz.

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku