Přidat kemp
KAPRUN freestyle kemp

KAPRUN freestyle kemp 2017

Datum: 22.4. - 30.4.2017
Místo: Skiresort Kitzsteinhorn, Kaprun, Rakousko
http://www.kitzsteinhorn.at/snowpark
Ubytování: Penzion Adler Resort
http://adlerresortkaprun.cz/
Cena: 13990 Kč - Celý kemp
Zaměření: freeski, snowboard, snowboard
Organizátor: Freestylearea.eu
Pouze pro plnoleté zájemce

Popis kempu

Užijte si s námi 8 dnů snowboardingu a freestyle lyžování pod vedením profesionálů na rakouském ledovci Kitzsteinhorn. Jarní pojezd nejen ve vyhlášeném snowparku, ale také na nespočtu sjezdovkách.

Rakouský ledovec Kitzsteinhorn (Kaprun), nabízí jarní pojezd nejen ve vyhlášeném snowparku, ale také na nespočtu sjezdovkách. S ohledem na termín a lokalitu je zde také pravděpodobnost poctivě zaprášit v čerstvé nadílce prašanu. Užijte si s námi 8 dnů plného snowboardingu a freestyle lyžování pod vedením profesionálů. Tento kemp je určen pouze plnoletým zájemcům. 

Možnost bezplatného zapůjčení snowboardu+vázání z testcentra K2. Zasíláme dárkové vouchery v případě darování.<o:p></o:p>

ZAMĚŘENÍ

<o:p></o:p>

snowboarding/fre­estyle snowboarding, freeski<o:p></o:p>

STUPEŇ OBTÍŽNOSTI

<o:p></o:p>

Kemp je vhodný jak pro zkušenější účastníky, tak pro úplné začátečníky, kdy k dispozici bude také coach pro výuku klasické metodiky jak snowboardingu, tak lyžování.
tento kemp je vhodný: začátečník, středně pokročilý, pokročilý
nevíš, kam se zařadit? napovíme ti ZDE.<o:p></o:p>

COACHING

<o:p></o:p>

Martin Kaňůrek (snowboarding)            
Dušan Kříž        (snowboarding)
Robin Holub      (freeski)
Šimon Svoboda(freeride guide)

Hlavním  snowboard coach bude Martin Kaňůrek, který má mnoholeté zkušenosti ze závodění a také coachování kempů právě pro partu Freestyle Area. S Martinem spolupracujeme již několik let a za 7 let pořádání freestyle kempů se dle našeho názoru jedná o top coache, který je schopen jasnou, efektivní formou předat svoje letité zkušenosti nejen zkušeným jezdcům, ale také začátečníkům.

Freeskiing bude mít napovel jeden z našich top freeskierů, člen freeski reprezentace ČR a jeden z adeptů na olympiádu Robin Holub. S Robinem spolupracujeme v rámci freestyle kempů ve Vítkovicích, kde každoročně předává svoje letité zkušenosti efektivní formou a vždy posune své svěřence o několik ševelů dopředu.

Šimon Svoboda, který je profesionálním instruktorem snowboardingu, lyžování, běžeckého lyžování a telemarku. Šimon je vedoucím metodické komise České snowboardové školy. Na jeho současnou už dvanáctou sezónu se vrátil do Rakouska a působí právě na Kaprunu a v Obertauernu. Má za sebou sezóny v Peci pod Sněžkou, zmiňovaných rakouských střediscích, švýcarském Verbier, australském Perisheru a novozélanském Mt. Ruapehu. Bude mít na starost především klasickou metodiku ježdění a freeridovou část kempu.<o:p></o:p>

MÍSTO KONÁNÍ

<o:p></o:p>

skiresort Kitzsteinhorn, Kaprun, Rakousko
Resort Kitzste­inhorn je z Prahy vzdálený cca. 500km, což je cca. 5–6 hodin jízdy autem. Kaprun leží dole v údolí, takže v dubnu už je možné po ježdění chillovat venku v příjemném jarním počasí. Součástí skiresortu je nejen luxusní snowpark, ale také sjezdovky a s ohledem na vývoj počasí také možnost freeride pojezdu jak ve své režii, tak s možností využití našeho profesionálního průvodce.
V resortu najdete v době kempu celkem tři snowparky a to Easy park určený začátečníkům a středně pokročilým, Central park a Rail park a Super Pipe s délkou 160m a výškou hrany cca. 7m. Díky těmto možnostem si na své přijde jak začátečník, tak zkušený účastník kempu a na absenci skoků či překážek si určitě nikdo stěžovat nebude!
Více info nejen o snowparku na Kaprunu najdete třeba v parádním článku na Freeride.cz: ZDE
Link na officiální stránku snowparku  Kitzsteinhorn: ZDE 
Aktuální informace ze snowparku:  ZDE <o:p></o:p>

NAČASOVÁNÍ

<o:p></o:p>

22–30.04.2017
příjezd sobota odpo, odjezd neděle po 12h
celkem 8× ubytování, 7 dní ježdění<o:p></o:p>

JAK VYPADAL LOŇSKÝ KEMP NA KAPRUNU?

<o:p></o:p>

Kemp Kaprun 2016<o:p></o:p>

UBYTOVÁNÍ

<o:p></o:p>

Penzion Adler Resort, kde budeme ubytováni se nachází v samotném centru malebného městačka Kaprun, kam se každoročně sjíždí nejen milovníci zimních sportů. Adler Resort Kaprun je nově vystavěný komplex o třech budovách, v nichž se nachází komfortně zařízené apartmány v alpském stylu s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybaveným kuchyňským koutem na pokojích. Součástí hotelu jsou bezplatná parkovací místa, nebo třeba bezplatná finská sauna a infrasauna s odpočívárnou. Zde nám jako místnost pro přednášky a videocoaching poslouží restaurace, kde jen tak mimochodem čepují Plzeň. Možnost venkovního grilování. Strava není součástí kempu. 
Více o Adler Resort Kaprun: ZDE  <­o:p></o:p>

DOPRAVA

<o:p></o:p>

-individuální

  • spolujízda 
za případná rizika spojená s touto formou dopravy pořadatel nezodpovídá, možnost propojení s ostatními účastníky kempu není samozřejmě problém
 <o:p></o:p>

ZÁKLADNÍ KEMPERSKÝ BALÍČEK OBSAHUJE

<o:p></o:p>

1× welcome pack (dárky pro každého účastníka od našich partnerů v hodnotě 500Kč)
8× ubytování  
7× permanentka celý skiresort Kitzsteinhorn
7× profesionální coaching (min. 5 hodin denně)
7× videocoaching
koordinátor kempu po celou dobu
profesionální kameraman/fotograf (fotogalerie a video z kempu)
bezplatné testcentrum značek: K2 snowboarding, K2 skis
doprovodný program: přednášky, workshopy, soutěže ve snowparku o ceny
možnost návštěvy skateparku, sportovního centra či bazénu
Pojištění CK neobsahuje úrazové pojištění,  které si musí účastníci sjednat individuálně, bez tohoto nelze kemp absolvovat. V případě zájmu o pohyb ve volném terénu s naším guide musí být taktéž sjednáno příslušné pojištění.<o:p></o:p>

POPIS KEMPŮ A DALŠÍ INFORMACE

<o:p></o:p>

Jak výukové snowboardové kempy probíhají  najdete v levém menu POPIS KEMPŮ
Detailní informace pro rodiče najdete v levém menu - INFORMACE PRO RODIČE
Na kemp se lze přihlásit, i pokud nevlastníte freeski lyže. Lze si zapůjčit snowboard+vázání či freeski lyže z K2 testcentra, přímo na kempu. V objednávce kempu napsat do poznámek, že nevlastníte snowboard/freeski lyže a vaší výšku (omezený počet setů).

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku