Přidat kemp
Sardegna Tour - KITE TRIP

Sardegna Tour - KITE TRIP 2016

Datum: 1.10. - 15.10.2016
Místo: Sardegna, Itálie
Ubytování: Sdílený baráček
Cena: 6900 Kč - Celý kemp
V ceně: 3 denní kite kurz, vyzvednutí na letišti, balíček energie... V ceně není: pojištění, ubytování a doprava na ostrov a po ostrově
Zaměření: kiteboard
Organizátor: BUSSAN

Popis kempu

TŘETÍ ROČNÍK ZEVL A KITE TRIPU NA SARDINII! Událost je stvořena pro všechny, kteří se nechtějí jen válet na pláži! Přileť s kufříčkem na Sardinii a o program se už postaráme!

POPIS AKCE

TŘETÍ ROČNÍK ZEVL A KITE TRIPU NA SARDINII!

Událost je stvořena pro všechny, kteří se nechtějí jen válet na pláži! Přileť s kufříčkem na Sardinii a o program se už postaráme!

Termín: 

1.-8.10.2016 

8.-15.10.2016

Můžeš se rozhodnout přiletět třeba jen na týden, nebo jet s námi autem a užít si celé 2 týdny. Nebo to zkombinovat, letět jednu cestu letadlem a druhou autem.

Jak to vypadalo minule?

  

Zevl a kite trip Sardegna tour 2014 from BUS­SAN on Vimeo.

LOKALITA

Sardinie je krásný ostrov patřící Itálii. Je zde mnoho kitových spotů a podle větrné předpovědi se jezdí po ostrově za větrem. Říjen je ideální doba pro návštěvu ostrova, není tu již tolik turistů a teploty jsou na příjemných 25–28 stupních. Kromě kitování je zde spousta krásných míst a pláží, které navštívíme.

DOPRAVA

Buď s náma autem, nebo letecky…

Z Bratislavy (300,– student agency z Prahy) letadlem společnosti Ryanair do Alghera (rozmezí jednosměrné letenky je 40–50 eur – záleží na termínu). Vyzvedneme vás přímo na letišti, nebo pokud si vyberete první termín, můžete jet s námi autem spolujízdou z ČR (1500,– jedna cesta) a zpět letadlem. Nebo pokud si vyberete poslední termín, tak naopak – na Sardinii letadlem, zpět s náma autem.

UBYTOVÁNÍ

Sdílený baráček. Cena je cca 10 éček na noc. Platí se na místě.

PROGRAM

Orientační obsah 3 denního kite kurzu, který je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu, dle povětrnostních podmínek. Na jednoho instruktora připadají maximálně 3 kurzanti. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z kitu, prkna, trapézu a helmy.

Přihlášky a více informací ZDE.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu.

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku