Přidat kemp
Lefkáda KITE TRIP a KITE KURZ

Lefkáda KITE TRIP a KITE KURZ 2016

Datum: 11.7. - 25.7.2016
Místo: Lefkáda, Řecko
Ubytování: Apartmány
Cena: 6900 Kč - Celý kemp
Cena zahrnuje: 3 denní kitekurz včetně veškerého kite vybavení
Zaměření: kiteboard
Organizátor: BUSSAN

Popis kempu

Léto se nám blíží a kitová sezóna s ním. Lefkáda je řecký ostrov, kde jsou díky pravidelné termice výborné podmínky nejen pro kitování!

POPIS AKCE

Léto se nám blíží a kitová sezóna s ním. Lefkáda je řecký ostrov, kde jsou díky pravidelné termice výborné podmínky nejen pro kitování! Tak pokud chceš zažít trochu akční dovolenou a naučit se něco nového, máš možnost! Akce je určená i pro zkušené kitery, kteří se raději přifaří k bandě stejného vyznání…Termíny kite kurzů:11.-18.7.201618.-25.7.2016Další možností je vyrazit s námi 8.7.2016 a být tu s námi libovolně dlouho. Záleží jen na domluvě…Zevl a kite trip – Lefkada from BUS­SAN on Vimeo.

LOKALITA

Lefkáda je jeden z nejhezčích řeckých ostrovů a patří k jedné z nejvyhlášenějších kitových oblastí. Funguje zde většinou termické proudění. Kolem oběda, kdy už je pevnina dostatečně vyhřátá začíná proudit vítr, který mizí až se západem slunce. Dopoledne je tedy ideální k válení na plážích, či výletech po ostrově i mimo něj. A odpoledne? Jde se jezdit!  

DOPRAVA

NA LEFKÁDULetadlem z Prahy společností SmartWings (zpáteční letenka vyjde cca na 8200,– a letá to sem 3–4× týdně)Kombinovaně – letadlo+auto. Jednu cestu letět, druhou absolvovat s námi dodávkou jako spolujízdu (cena spolujízdy 2000 Kč). Při cestě dodávkou musíte počítat, že odjezd bude již 8.7. v ranních hodinách a návrat 25.7.2015.Spolujízda s dalšími kajtery, nebo po vlastní ose – domluvíme, poradímePO OSTROVĚMůžeš si vypůjčit skútr, motorku, auto, nebo vzducholoď! Skútr na den vychází cca na 12 éček. Obvazy s sebou!Nebo výlety s námi dodávkou.  

UBYTOVÁNÍ

Apartmány v městečku Agios Nikolaos, pět minut autem od jednoho z kite spotů. Cena je 15 eur na noc, platí se na místě.Kempík na pláži u hotelu Kleopatra. Cena 50 eur za pobyt.  

PROGRAM

Orientační obsah 3 denního kite kurzu, který je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu, dle povětrnostních podmínek. Na jednoho instruktora připadají maximálně 3 kurzanti. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z kitu, prkna, trapézu a helmy.Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu
Pro více informací a přihlášení klikni ZDE.

Odebírat newsletter

Najdete nás na Facebooku